Programma deze en volgende week

Programma deze en volgende week

Datum Tijd Thuis Uit Info
28 sep 20:00 sv Poortugaal O23-2 Zwaluwen O23-2
29 sep 20:00 sv Poortugaal 3 Hellevoetsluis 3
29 sep 20:30 sv Poortugaal Buitenlui sv Poortugaal Trappisten
29 sep 20:30 sv Poortugaal Musketiers sv Poortugaal Landheren
29 sep 20:30 sv Poortugaal Ridders sv Poortugaal Legends
29 sep 20:30 sv Poortugaal Valkeniers sv Poortugaal Nachtwakers
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO12-2 Smitshoek JO12-1
1 okt 8:30 Smitshoek JO12-3 sv Poortugaal JO12-3
1 okt 8:30 Pernis JO12-1 sv Poortugaal JO12-4
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO11-2 v.v. Hekelingen JO11-1
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO11-3 Spartaan'20 JO11-3
1 okt 8:30 Spijkenisse JO11-8 sv Poortugaal JO11-5
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO10-2 Charlois, sv JO10-2
1 okt 8:30 Charlois, sv JO10-3 sv Poortugaal JO10-4
1 okt 8:30 Binnenmaas, FC JO9-1 sv Poortugaal JO9-1
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO9-2 Spartaan'20 JO9-4
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO8-1 SC Feyenoord, JO8-2
1 okt 8:30 v.v. Hekelingen JO8-2 sv Poortugaal JO8-2
1 okt 8:30 sv Poortugaal JO7-1 Botlek, SC JO7-1
1 okt 8:30 WCR JO7-1 sv Poortugaal JO7-2
1 okt 8:30 sv Poortugaal MO13-2 Nieuwenhoorn MO13-1
1 okt 8:30 sv Poortugaal MO11-1 Nieuwenhoorn MO11-1
1 okt 8:50 Hellevoetsluis JO7-1 sv Poortugaal JO7-1
1 okt 8:50 Zwaluwen JO7-4 sv Poortugaal JO7-2
1 okt 9:00 sv Poortugaal JO14-3 Spijkenisse JO14-5
1 okt 9:00 sv Poortugaal JO7-3 Charlois, sv JO7-1
1 okt 9:10 sv Poortugaal JO7-2 Rhoon JO7-1
1 okt 9:20 sv Poortugaal JO7-3 Coal JO7-2
1 okt 9:30 Zuidland JO13-1 sv Poortugaal JO13-3
1 okt 9:40 Rijnm/Hgvl.Sp. JO7-1JM sv Poortugaal JO7-3
1 okt 9:45 Rhoon JO11-1 sv Poortugaal JO11-6
1 okt 9:45 Rhoon JO10-3 sv Poortugaal JO10-5
1 okt 10:00 Nieuwenhoorn JO17-1 sv Poortugaal JO17-1
1 okt 10:00 Brielle, VV JO15-1 sv Poortugaal JO15-2
1 okt 10:00 Zwervers, IJVV de JO14-1 sv Poortugaal JO14-1JM
1 okt 10:00 sv Poortugaal JO13-4 Spartaan'20 JO13-8
1 okt 10:00 LMO JO11-1 sv Poortugaal JO11-1
1 okt 10:05 Charlois, sv JO12-1 sv Poortugaal JO12-1
1 okt 10:15 SHO JO13-1 sv Poortugaal JO13-1
1 okt 10:15 sv Poortugaal JO11-4 Spartaan'20 JO11-7
1 okt 10:15 Zwervers, IJVV de MO13-1 sv Poortugaal MO13-1
1 okt 10:30 sv Poortugaal JO17-4 VVOR JO17-2
1 okt 10:30 Binnenmaas, FC JO15-1 sv Poortugaal JO15-1
1 okt 10:30 TransvaliaZW JO13-1 sv Poortugaal JO13-2
1 okt 10:30 sv Poortugaal JO10-1 Binnenmaas, FC JO10-1
1 okt 10:30 sv Poortugaal JO10-3 Coal JO10-2
1 okt 10:30 v.v. Hekelingen JO10-2 sv Poortugaal JO10-6
1 okt 10:30 sv Poortugaal JO9-4 CVV Zwervers JO9-4
1 okt 10:30 sv Poortugaal JO8-3 v.v. Hekelingen JO8-3
1 okt 11:00 sv Poortugaal JO19-4 Excelsior'20 JO19-2
1 okt 11:00 Smitshoek JO9-6 sv Poortugaal JO9-3
1 okt 11:00 v.v. Hekelingen VR3 sv Poortugaal VR2
1 okt 11:15 sv Poortugaal 2 Smitshoek 2
1 okt 11:15 OVV JO17-2 sv Poortugaal JO17-5
1 okt 11:30 OVV 2 sv Poortugaal 3
1 okt 11:30 Deltasport 7 sv Poortugaal 6
1 okt 11:30 sv Poortugaal JO15-3 Spijkenisse JO15-3
1 okt 11:45 sv Poortugaal JO13-5 Stellendam JO13-1JM
1 okt 12:00 sv Poortugaal VR1 Zuidland VR3
1 okt 12:15 Barendrecht 13 sv Poortugaal 4
1 okt 12:15 Smitshoek JO19-5 sv Poortugaal JO19-3
1 okt 12:15 Smitshoek JO14-4 sv Poortugaal JO14-2
1 okt 12:30 sv Poortugaal JO17-3 v.v. Hekelingen JO17-2
1 okt 13:15 sv Poortugaal 35+1 Strijen 35+2
1 okt 13:15 sv Poortugaal O23-2 Smitshoek O23-3
1 okt 13:30 Spirit MO15-1 sv Poortugaal MO15-1
1 okt 13:30 sv Poortugaal O23-1 SHO O23-1
1 okt 14:00 LMO JO17-1 sv Poortugaal JO17-2
1 okt 14:15 sv Poortugaal 5 SHO 7
1 okt 14:15 sv Poortugaal MO17-1 IFC MO17-1
1 okt 14:30 sv Poortugaal 1 Goes (zon)
1 okt 14:30 Soccer Boys JO19-1 sv Poortugaal JO19-1
1 okt 15:00 DRL JO19-1 sv Poortugaal JO19-5
1 okt 15:15 sv Poortugaal MO20-1 Pernis MO20-1 (9-tal)
1 okt 15:30 sv Poortugaal JO19-2 Smitshoek JO19-4
4 okt 18:50 sv Poortugaal JO12-1 v.v. Hekelingen JO12-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!